BMP61 Etiket Yazıcısı

Kendi performansınıza uyan performans. Gelecek yıllar boyunca, tüm gün, her gün, güvenilir seçim arkadaşınız. Ayrıca wifi özellikli bir sürümü de mevcuttur. Ekran göstergeleri ile renkli dokunmatik ekran. Yerleşik USB liste yönetimi. 50,8 mm'ye kadar sürekli, kalıp kesim etiketler ve toplu rulolar çok hızlı yazdırır. Ayrıca gümrük. Ses / datacom, elektrik, genel endüstriyel için. Şarj edilebilir bir Nimh pil ile çalışır. 2 yıl garanti. Brady Workstation Basic Software Suite her yazıcıda bulunur, tek yapmanız gereken bunu Workstation.BradyID.com/Free adresinden indirmektir.
Markalar Brady
Ürün Kodu: 198636

BMP61 Etiket Yazıcı Kendi maçları yüksek performans sunar. Taşınabilir, hızlıdır ve kablosuz bağlantısı ve üzerine yazdırılacak çok çeşitli dayanıklı etiketler sayesinde birçok tanımlama zorluğuyla başa çıkabilir.

Performansınızla yalnızca en iyisi eşleşebilirse, sağlam ve güvenilir BMP61Etiket Yazıcısı, gelecek yıllar boyunca tüm gün, her gün nihai kimlik arkadaşınız olacaktır.

Hemen hemen her kablo ve bileşen etiketini kusursuz bir şekilde bitirin!BMP61 özellikleri

Yüksek performans

Brady'nin termal transfer BMP61 Etiket Yazıcısı,  kabloların, kabloların ve bileşenlerin hızlı ve verimli bir şekilde tanımlanması  için tasarlanmıştır  En zorlu endüstriyel tanımlama uygulamalarını işleyebilen yüksek performanslı malzemelerle BMP61 Etiket Yazıcısı,  sahada dayanıklı bir ortak ve mağazada güvenilir  bir işgücüdür .

Ana yazıcı özellikleri

 • Ekran göstergeli geniş renkli dokunmatik ekran  : Hangi etiketin takılı olduğunu ve kaç tane etiket kaldığını kolayca kontrol edin.  Hatalardan ve malzeme kaybından kaçınmak için yazdırmadan önce etiketinizi ekranda hızla inceleyin.
 • USB listesi özelliği  : E-tabloları doğrudan harici USB bellekten okuyun ve verileri yazdırılmaya hazır etiketlere entegre edin.
 • Kablosuz sürümü mevcut - mobil uygulamalarla uyumlu  : Akıllı telefonunuzla yerinde etiket şablonları oluşturun veya çekin ve bunları yazıcınıza gönderin.
 • 33 mm / saniye baskı hızı  : İhtiyacınız olan etiketi beklemeyin.

Yazıcı geliştirmeleri

Bir yıl önce piyasaya sürüldüğünden bu yana BMP61 Etiket Yazıcısı birkaç güncelleme ve iyileştirme aldı:

 • Etiket tasarımı için  Brady Workstation uygulamalarıyla  artık tamamen uyumlu
 • İçe aktarılan listeler için  daha fazla etiket biçimlendirme seçeneği
 • Uyumsuz resimler yüklemeye çalışırken hata mesajını temizle
 • Genel yazıcı  performansı geliştirmeleri
 
 • Daha fazla uluslararası sembol  mevcut
 • Diğer etiket dosyası içe aktarma seçenekleri
 • Daha fazla liste birleştirme olanağı
 • Daha kolay etiket tasarrufu

Sürekli iyileştirmeleri kullanmak için BMP61'inizdeki  ürün yazılımını düzenli olarak  güncelleyin !

İhtiyaçlarınız için bir etiket

Sağlam, termal transfer BMP61 Etiket Yazıcısı 600 etiket ve şeritler ile uyumludur  . Her kombinasyon, zorlu koşullara dayanmak ve en zorlu endüstrilerde kabloları ve bileşenleri tanımlamak için tasarlanmış dayanıklı bir tanımlama çözümünü temsil eder. BMP61, 50,8 mm genişliğe kadar çok çeşitli malzeme, ebat ve renklerde kollar, kendinden laminasyonlu etiketler, yükseltilmiş profil etiketleri, etiketler ve diğer tanımlama çözümlerini yazdırabilir.

Müşteriye özel kimlik ihtiyaçlarını karşılamak için Brady,  kişiselleştirilmiş şekillerde veya boyutlarda , belirli renklerde veya düzenlerde veya etiketinizde zaten bulunan logonuzla özelleştirilmiş etiketler oluşturabilir . Kimlik sorunlarınızı çözmek için BMP61 Etiket Yazıcınıza özel etiketi yapıştırmanız yeterlidir.